Logo1Logo2 Liepājas Diakonijas centrs

                                    

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas ietvaros ar Liepājas pilsētas Domes atbalstu Liepājas Diakonijas centrā no 2021.gada ir uzsākts projekts “Talantu darbnīca”, kur notiek dažādas apmācības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Informāciju publicējam šajā sadaļā.

Liepājas Diakonijas centra projekta "Talantu darbnīca 2021" grafiks rokdarbu nodarbībām 2021. gada novembrī publicēts pielikumā.

Pieteikties Liepājas Diakonijas centrā. Tālr.: 634 26707

*Pastiprinoties epidemioloģiskajiem noteikumiem valstī, nodarbību norises veids var tikt
mainīts.

Nodarbības notiek ar Liepājas pilsētas Domes atbalstu.

Liepājas Diakonijas centra projekta "Talantu darbnīca 2021" grafiks rokdarbu nodarbībām 2021. gada oktobrī publicēts pielikumā.

Pieteikties Liepājas Diakonijas centrā. Tālr.: 634 26707

*Pastiprinoties epidemioloģiskajiem noteikumiem valstī, nodarbību norises veids var tikt
mainīts.

Nodarbības notiek ar Liepājas pilsētas Domes atbalstu.

mt6

 

Lietišķās mākslas pamati – tā saucas apmācības, ko reizi nedēļā apmeklē rokdarbnieču kopa projekta “Talantu darbnīca 2021” ietvaros. 

 

Tā kā ir svarīgi savu devumu  rādīt arī plašākai sabiedrībai, tad uz šo aicinājumu  rokdarbnieces ir atsaukušās, darinot solu spilventiņus-paliktņus Liepājas Krusta baznīcai. 

 

Katrs spilventiņš ir roku darbs un dod redzamu un paliekošu liecību par tā darinātāju. Tas ir gan praktisks, gan jauks apliecinājums kopā būšanai un varēšanai prasmīgajām un čaklajām nodarbību apmeklētājām, kas darbojas pasniedzējas Noras Vilmanes vadībā. 

 

Informācija un foto: Karīna Krieviņa.

mt4

Projekta "Talantu darbnīca 2021" ietvaros Mozaīku veidošanas apmācību grupas dalībnieki ir pabeiguši savu lielo kopdarbu, kas tika iestrādāts Diakonijas ēkas pamatos pagalma pusē. Tas ir pirmais šāda veida un izmēra kolektīvais āra darbs.

Rezultātu ar atzinīgiem vārdiem jau novērtējuši Diakonijas apmeklētāji, viesi un kaimiņu mājas īpašnieks. Jaukais kopdarbs priecē un iedvesmo jaunām idejām. 

 

mt5

Informācija un foto: Karīna Krieviņa.

mt1mt2mt3

Projekta "Talantu darbnīca 2021" ietvaros mākslas terapijas gleznošanas nodarbību dalībnieces ir uzgleznojušas paliekošu vides objektu murāli uz Liepājas Krusta baznīcas vecā šķūnīša gala sienas. Prieks gan pašām, gan garāmgājējiem. 

Kāds ir galarezultāts – to katrs var nākt var aplūkot pats! 

 

Paldies dalībniecēm un vadītājai Liepājas Universitātes profesorei Intai Klāsonei par māksliniecisko pieskārienu! 

Projektu atbalsta Liepājas pilsētas dome. 

 

Informācija un foto: Karīna Krieviņa.

 

Liepājas Diakonijas centrā ir uzsākts projekts “Talantu darbnīca 2021”, kura mērķauditorija ir cilvēki ar īpašām vajadzībām. Tā ietvaros notiks 11 apmācību nodarbības, kurās būs iespēja apgūt jaunas prasmes un atsvaidzināt jau apgūtās iemaņas, iepazīt domu biedrus, lietderīgi un saturīgi pavadīt brīvo laiku. 

Lasīt tālāk...