Aktion Mensch logotips

Konference "Iespējas uzlabot dzīves vietas situāciju pieaugušiem cilvēkiem ar speciālām vajadzībām" notika 2010. gada 19. augustā. Konference tika īstenota ar “Aktion Mensch” finansiālo atbalstu projekta “Konsultācijas un kontaktu centrs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” ietvaros.

2010. gada 10. decembrī Liepājas Krusta baznīcā notika Liepājas Diakonijas centra rīkota konference “Veselības aprūpe cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”. Konferencē piedalījās nozares biedrību un ekspertu, ar mērķi veidot dialogu starp sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem un dažādiem ekspertiem veselības aprūpē, lai kopīgi attīstītu redzējumu, kā uzlabot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iespējas saņemt cilvēka cienīgu veselības aprūpi.

Ņemot vērā, ka tuvākajā laikā tiks pieņemts 2011. gada budžets un notiek darbs pie nozīmīgiem dokumentiem, kas skar veselības pieejamību valstī, Konference izstrādāja rezolūciju, kurā pieprasa pievērst uzmanību sekojošiem punktiem.

Lasīt tālāk...

Divās darba grupās konferences dalībnieki iedziļinājās jautājumā, kāda būtu vēlamā dzīves vietu situācija pieaugušiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Liepājas pilsētā un rajonā 2015. gadā. Šajā dokumentā ir apkopoti dalībnieku pārdomu rezultāti.

Lasīt tālāk...