sempre

Sākot ar 21.11.2015. Liepājas Diakonijas centrs ir uzsācis līdzdarboties kā projekta partneris “Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2014.-2020. gadam” ietvaros notiekošajam projektam “Sociālā spēcināšana reģionos” (SEMPRE). Projekts tiek īstenots Interreg programmas 1. prioritārajā virzienā “Inovācijas spējas” 3. apakšpunkts “netehnoloģiskās inovācijas”. Liepājas Diakonijas centra kopējās plānotās projekta izmaksas sastāda EUR 116.350, ko 85% apmērā segs Eiropas strukturālo un investīciju fonda finansējums. Projekta ietvaros izveidos sadarbības tīklu ar organizācijām Liepājas pilsētā un apkārtējos novados, kas ir ieinteresētas uzlabot pieaugušo cilvēku ar invaliditāti dzīves apstākļus. Sadarbībā ar Latvijas Universitāti taps pētījums par to, kā dzīvo un strādā cilvēki ar invaliditāti trīs novados (Grobiņa, Priekule, Rucava) un Liepājā. Balstoties uz pētījumu, kopā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām novados tiks realizēi trīs mikroprojekti.

Sempre logo

Interreg Baltic Sea Region oficiālā mājas lapa internetā: www.interreg-baltic.eu   

2018.gada 10. augustā Liepājas Diakonijas centrs rīkoja SEMPRE projekta  kārtējo vietējā sadarbības tīkla tikšanos (dienas kārtību sk. ielūgumā TE>), kas notika Liepājas Krusta ev. lut. baznīcas mazajā zālē. Pēc dalībnieku iepazīšanās, Mārtiņš Urdze sniedza klausītājiem SEMPRE projekta aktuālo informāciju.

Lasīt tālāk ...

logotips3

Liepājas Diakonijas centrs aicina uz SEMPRE projektvietējā sadarbības tīkla tikšanos, kas notiks piektdien, 10. augustā, plkst.  11.00, Liepājas Krusta ev. lut. baznīcas mazajā zālē, Kr.  Valdemāra ielā 7. Dienas kārtība un uzziņu informācija TE>

sempre

LDC aicina uz ievadsemināru spēcināšanas apmācību programmā, kas notiks 2018. gada 7. un 8.jūnijā, plkst. 10.00, Liepājas  Krusta ev. lut. baznīcas mazajā zālē, Kr. Valdemāra ielā 7. Semināra dienas kārtība TE>

gr3

2018.gada 22. maijā Grobiņā atbalsta grupas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Kopā būt” tikšanās reize bija īpaša, jo tajā piedalījās profesionāla filmu operatore no Dānijas Brunhilde Saligera, kuras uzdevums SEMPRE projekta ietvaros bija filmēt mikroprojektu norises dažādās projekta partneru dalībvalstīs. Attēlā no labās puses: Grobiņas Sarkanā Krusta vadītāja Inta Mangale, Brunhilde Saligera un Mārtiņš Urdze.

Lasīt tālāk ...

Liepājas Diakonijas centrs SEMPRE projekta ietvaros 6. aprīlī rīkoja vietējā sadarbības tīkla tikšanos. Tajā dalībnieki uzklausīja M. Urdzes stāstījumu par jaunām teorētiskām atziņām un ārzemju partneru līdzdalīto pieredzi darbā ar dažādām mērķgrupām SEMPRE 7.  starptautiskā konferencē, kas notika martā Vasas pilsētā Somijā.

Lasīt tālāk ...

dr3

2018.gada 6.aprīlī Liepājas Krusta ev. lut. baznīcas mazajā zālē notika SEMPRE projekta vietējā sadarbības tīkla (VST) tikšanās (dienas kārtību sk. ielūgumā TE>). Tās sākumā Mārtiņš Urdze pastāstīja par SEMPRE starptautisko konferenci Somijas pilsētā Vasā un filmēšanu. Sekoja atbalsta grupu no Grobiņas, Rucavas, Durbes, Priekules, Bārtas, Dubeņiem ziņojumi par to darbību un mikroprojektiem. 

Lasīt tālāk ...

Liepājas Diakonijas centrs aicina uz vietējā sadarbības tīkla tikšanos, kas notiks piektdien, 6.  aprīlī, plkst.  11.00, Liepājas Krusta ev. lut. baznīcas mazajā zālē, Kr. Valdemāra ielā 7. Lūgums apstiprināt savu piedalīšanos e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai telefoniski: 26805090 Karīna Krieviņa. Ielūgums ar dienas kārtību izdrukājams no pielikuma. 

Pielikums:
Download this file (Ielugums.doc)Ielugums.doc

No 2018.gad14. līdz 16.martam Somijā, Vāsas pilsētā notika projekta SEMPRE 7.starptautiskā konference. Dalībniekiem bija iespēja noklausīties lekcijas par to, kāpēc sociālo pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu atbalstīt līdzdalību un par sociālā kapitālu jomu aktīvā un veselīgā novecošanā.

Lasīt tālāk ...

Fotoattels7015

2018.gada 2.februārī Durbes kultūras namā, Skolas ielā 5, pēc INTERREG Baltijas jūras reģiona programmas atbalstītā SEMPRE projekta (Nr.#R008) ierosmes notika atbalsta biedrības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Roku rokā RR” biedru tikšanās, kurā piedalījās arī projekta un Liepājas Diakonijas centra (LDC) darbinieki Mārtiņš Urdze un Karīna Krieviņa.

Lasīt tālāk ...

Fotoattels7009

2018.gada 31.janvārī Dubeņos lūgšanu kapelas telpās, Kuršu ielā 4, notika tikšanās senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šīs tikšanās iniciators un vadītājs bija Andris Leimants, kas pats vada Grobiņas atbalsta grupu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Kopā būt”. Tikšanās mērķis bija dibināt līdzīgu atbalsta grupu Dubeņos.

Lasīt tālāk ...