Ābolsvētki 2010

2010. gada 2. oktobrī, Liepājas Diakonijas centrā notika gadskārtējais labdarības pasākums Ābolsvētki. Tas sākās plkst. 10.00 ar svētbrīdi Krusta baznīcā. Pēc tam apmeklētāji varēja iegādāties augļus un dārzeņus no zemnieku saimniecībām, rokdarbus, amatnieku izstrādājumus, piedalīties gan loterijā, gan izsolē.  

 

attls1

 

Apaļās stundās muzicēja – bērnu ansamblis “Domiņas”, Diakonijas pūtēju ansamblis, etnogrāfiskais ansamblis “Dālijas”. Bija atvērts Diakonijas darba grupu prezentācijas stends. Notika nodarbības bērniem. 

 

Sestdien, 2. oktobrī, Liepājas Diakonijas centrā notika gadskārtējais labdarības pasākums Ābolsvētki. Tas sākās plkst. 10.00 ar svētbrīdi Krusta baznīcā. Pēc tam apmeklētāji varēja iegādāties augļus un dārzeņus no zemnieku saimniecībām, rokdarbus, amatnieku izstrādājumus, piedalīties gan loterijā, gan izsolē.  Apaļās stundās muzicēja – bērnu ansamblis “Domiņas”, Liepājas Diakonijas pūtēju ansamblis, etnogrāfiskais ansamblis “Dālijas”. 

attls2

Bija atvērts Diakonijas darba grupu prezentācijas stends.

attls3

Notika nodarbības bērniem.

attls4

Svētki bija labi apmeklēti. Liepājas apkārtnes zemnieku, rokdarbnieku un amatnieku veltes bija pieprasītas un samērā ātri tika realizētas.

attls5 

Atsauksmi guva arī izsole, kurā cilvēki ar prieku solīja un ieguva gan pašceptu lauku maizi, gan medu un citus vērtīgus produktus un lietas. Izsoli vadīja Ivars Rāts un Velta Maļika. 

attls6 

Tad notika sadraudzības mielasts.

attls7 

Pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti Diakonijas atbalsta grupu – cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – darbības nodrošināšanai: benzīnam, materiālu iegādei rokdarbu nodarbībām u.c.

Diakonijas centrs sirsnīgi pateicas visiem svētku atbalstītājiem – par nesavtību un līdzdalību to organizēšanā un norisē.