Apmācības “Lēti, garšīgi, veselīgi” turpinās

 Pr9

 

“SEMPRE Accelerators” apmācības “Lēti, garšīgi, veselīgi” turpinājās 2020. gada jūlijā. Pastāstīt lūdzām Veicinātāju komandas dalībniecei Videgai Kāpostiņai. Nodarbību vadīja pasniedzējas – Aija Cinkmane, Daiga Gabrūna un Inta Pērkone. 

 

Pr2


Ievadā Rucavas pamatskolas sporta skolotāja D. Gabrūna instruēja dalībniekus, kā jāievingrina ķermeni no rīta, pēc piecelšanās. Kādi vingrinājumi nepieciešami dažādām ķermeņa daļām. 


 Pr3


Turpinājumā pasniedzēja A. Cinkmane iepazīstināja ar virtuves tehnikas un trauku atbilstošu pielietojumu. Ar visu, kas virtuvē nepieciešams.


 

Pr5

 *

Pr7 


Pasniedzēja demonstrēja daudzfunkcionālas rīves, un svarīgāko prezentēja uz ekrāna.


 Pr4

 *

 


Vēlāk pasākuma vadītāja Dace Šukste jautāja dalībniekiem, kas paticis vairāk. Visiem noderīgākā likās tieši vingrošana. Ļoti garšīgas bija arī pusdienas – kartupeļu biezputra ar gaļu un saldajā – uzpūtenis, ko Videga pagatavojusi arī mājās. Pēc nodarbības visi palika uz sarunu pie kafijas un raušiem.

 

Par dalību “SEMPRE Accelerators” V. Kāpostiņa atzina, ka projekts tai ir ļoti piemērots, jo, kā viņa pati par sevi saka – nav no mājās sēdētājām. Dažus mēnešus pazīvojusi Bauskā, Videga atgriezās Rucavā un drīz vien enerģiski iesaistījās projekta norisēs.

 

 

Foto: Videga Kāpostiņa.

 

Jautāja biedrība “Kristīga Atbalsta Apvienība” 

__________________________________________________________________________________

 SA logo

Sākot ar 01.05.2019. biedrība “Liepājas Diakonijas centrs” īsteno INTERREG V-B Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” 2014.—2020. gada periodā projektu “SEMPRE Accelerators for Service Co-Creation (SEMPRE Accelerators)”.

Interreg logo