Apmācību “Lēti, garšīgi, veselīgi” nodarbība “Budžets” 18.02.2020.

Pr4

“SEMPRE Accelerators” nodarbība “Budžets” Dunikas jauniešu centrā 18.02.2020.

2020. gada 18. februārī “SEMPRE Accelerators” projekta apmācību “Lēti, garšīgi, veselīgi” nodarbība bija par tēmu “Budžets”. Kā ierasts, tā sākās sirsnīgā gaisotnē, ar savstarpēju sasveicināšanos un īsu domapmaiņu par to, ko katrs dalībnieks visvairāk ieguva iepriekšējā nodarbībā, ko sagaida no šīs. 

Pr2

“SEMPRE Accelerators” nodarbība “Budžets” Dunikas jauniešu centrā 18.02.2020.

Prezentējot (prezentācija TE>) tēmas jautājumus, pasniedzēja Alise Jēkabsone (attēla centrā) vispirms uzsvēra, ka domājot par savu budžetu atbildīgi, būtu svarīgi pierakstīt, cik katru dienu iztērējam. Tēriņu plānošanai, nepieciešams sastādīt sarakstu. Mazie iepirkumi ir neizdevīgi. Bieži tiek nopirkts nevajadzīgais. Izdevīgāk ir iepirkties reizi nedēļā, atbilstoši savlaicīgi sagatavotai ēdienkartei. Vēlams rūpīgi iepazīties ar cenu atlaižu piedāvājumiem, salīdzināt, kurā veikalā lētāk. 

Pēc izsmeļošas teorētiskās daļas, notika praktiskā nodarbība. Dalībnieki izveidoja grupas, kur katram bija jāpadomā, ko viņam vajadzētu uzlabot savā ikdienas uztura plānošanā. Grupu darbu prezentēja to vadītāji. Sekoja gardas pusdienas, kas katrreiz atšķiras, jo uztura speciālistes vienmēr piedāvā ko jaunu. Klātesošie pateicās par apmācībām, pastāstot, kas vērtīgs atkal iegūts.

 

 

Ziņa un foto: biedrība “Kristīga Atbalsta Apvienība”

__________________________________________________________________________________

 SA logo

Sākot ar 01.05.2019. biedrība “Liepājas Diakonijas centrs” īsteno INTERREG V-B Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” 2014.—2020. gada periodā projektu “SEMPRE Accelerators for Service Co-Creation (SEMPRE Accelerators)”.

Interreg logo