Darba grupas tikšanās Grobiņā 29.05.2017.

2017. gada 29. maijā SEMPRE projekta ietvaros notika reģionālā sadarbības tīkla darba grupas tikšanās Grobiņā. Tikšanās notika Grobiņas cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalsta grupas entuziasta un atbalstītāja  A.  Leimanta saimniecībā “Purvičos”.

 

Sākumā bija iepazīšanās ar “Purvičos” izstādītajām A.  Leimanta no koka un citiem materiāliem darinātajām un veidotajām vides objektu ekspozīcijām. Pēc tam notika pārrunas par atbalsta grupas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tālāku virzību un par idejām, kas varētu būt noderīgas mikroprojekta uzsākšanai  Grobiņā. Tika nolemts veidot sadarbību ar jauniešiem no biedrības “Radi Vidi Pats”, kas ar savām idejām un brīvprātīgo darbu varētu palīdzēt realizēt vairākas A. Leimanta ieceres, rosinot iesaistīties arī atbalsta grupas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām dalībniekiem.

Prezentācija par tikšanos – pielikumā. 

Publicēja biedrība “Kristīga Atbalsta Apvienība”, 30.05.2017. 


Sākot ar 21.11.2015. Liepājas Diakonijas centrs ir uzsācis līdzdarboties kā projekta partneris “Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2014.-2020. gadam” ietvaros notiekošajam projektam “Sociālā spēcināšana reģionos” (SEMPRE). Projekts tiek īstenots Interreg programmas 1. prioritārajā virzienā “Inovācijas spējas” 3. apakšpunkts “netehnoloģiskās inovācijas”.

logotipi1