Dāvana LDC no Vācijas – autobuss invalīdu vajadzībām

2010. gada 5. jūlijā Māra Apela-Blūmiņa no Vācijas kopā ar savu vīru Volfgangu Apelu atveda Liepājas Diakonijas centram dāvinājumu – deviņvietīgu autobusu, kas piemērots cilvēku, kuri pārvietojas ratiņkrēslos, vajadzībām, un piecus ratiņkrēslus.

Autobusu Ford Transit/ Tourneo, 2005. g. izlaidums, pelēkā krāsā, Diakonijas centram bez atlīdzības nodeva īpašumā biedrība “Wirtschaftsgilde”, Vācijā.

Autobusā var iebraukt ar ratiņkrēslu, jo tajā ir uzbrauktuve, kā arī speciālas siksnas, lai nostiprinātu ratiņus.

Biedrībā “Wirtschaftsgilde” darbojas uzņēmēji, saimnieciskās darbības veicēji, tās mērķis ir – kopīgi uzņemoties atbildību, veidot mūsu ekonomiskās un sociālās iekārtas ētiskos pamatus un savu sadzīvi pēc kristīgiem principiem.

Vairāk info: Laikraksta “Kurzemes Vārds” 2010. gada 6. jūlija numurā Dainas Meisteres rakstā “Diakonjas centram – dāvinājums no Vācijas”, lpp.1 /piekļūt raksta elektroniskajai versijai var tikai reģistrēti laikraksta “Kurzemes Vārds” lietotāji./

Sirsnīgi pateicamies biedrībai “Wirtschaftsgilde” un tās vadītājam Hansam Joahimam Filleram (Hans Joachim Fūller) un Apelu pārim par palīdzību un labo sadarbību.