Ēnu diena biedrībā “Radi Vidi Pats”

RVP

2020. gada 31. jūlijā VK dalībnieces ēnoja biedrību “Radi Vidi Pats”. Ar biedrību iepazīstināja Linda Ulāne (attēlā – otrā no kreisās puses). Viņa pastāstīja, ka biedrība nesen nosvinēja 15 gadu pastāvēšanu. Runājot par darbību, Linda teica, ka ļoti svarīgi ir veidot komandas kodolu, to nostiprināt un tad piesaistīt klāt citus kopīgajā darbā. Viņa arī uzsvēra, ka ir svarīgi laiku pa laikam apstāties, izvērtēt, padomāt, kā trūkst. Sadarbību veicināšanu izveidot kā pamatu.

Linda minēja, ka mūsu problēma ir tā, ka mēs nesvinam sasniegto. Biedrība pastāv, rakstot un īstenojot dažādus projektus. Piemēram, saistībā ar veloriteņu darbnīcu un aktivitātēm tika īstenots projekts “Pastāvēs, kas kustēsies”.

 

Klausoties aktīvajā jaunietē, VK dalībniecēm, kā viņas pašas izteicās: runājot ar citiem, galva sāk strādāt un rodas jaunas idejas, piemēram, kā dāvanas iesaiņot to, ko atbalsta grupas dalībnieki rokdarbu nodarbībās paši izgatavojuši, t.i., izveidot tādu kā dāvanu saiņošanas punktu. Vēl bija idejas par dāvanu un ideju kasti; nevajadzīgo lietu un apģērbu apmaiņas punktu.

 

RVP3

 

Linda ieteica, dibinot biedrību, pārņemt labas idejas un apkopot vietējās vajadzības. Pēc tam VK dalībnieces apmeklēja (pār)maiņas punktu, kas darbojas 3 x nedēļā, kur var atnest un izvēlēties dažādas drēbes un lietas.

 

Noslēgumā VK dalībnieces dalījās iespaidos un, aizpildot anketas, teica, ka labprāt ēnotu vēl kādu biedrību.

 

VK pārstāves Karīnas Krieviņas ziņa un foto

________________________________________________________________________________

 SA logo

Sākot ar 01.05.2019. biedrība “Liepājas Diakonijas centrs” īsteno INTERREG V-B Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” 2014.—2020. gada periodā projektu “SEMPRE Accelerators for Service Co-Creation (SEMPRE Accelerators)”.

Interreg logo