Fēliksa Kovaļišina pārdomas jaunajā gadā “Nepagursim!”

Nu jau nodzīvots mēnesis jaunajā, 2023. gadā. Kāds būs šis gads man, manai ģimenei, mūsu draudzei, Diakonijai? 

Dzīvojam uz kara fona. Kaut gan karš nav pie mums, mēs to izjūtam emocionāli, ekonomiski.

Kas attiecas uz mūsu draudzi un Diakoniju – 14. februārī mums būs pirmās instances tiesa sakarā ar īpašumu. Kopā var būt tiesas 3 instancēs.

Gaidām arī finansējumu no Liepājas pašvaldības projektam “Talantu darbnīca”, nezinām vai šogad projekts varēs notikt. Pagājušajā gadā projekts bija ļoti labi apmeklēts, bija daudz dažādas nodarbības.

Vajadzīgs salabot jumtu meklējam strādniekus.

Tās ir tādas lielas lietas, kas nāk prātā un, protams, mēs paši draudzes cilvēki un diakonijas apmeklētāji: vientuļi, slimi, veci un jauni, atkarību mocīti visi mēs esam Liepājas Krusta evaņģēliski luteriskā draudze, visi kopā.

Šogad būs divi gadi, kopš mūsu mācītājs Mārtiņš aizsaukts mūžībā, un mums vēl nav mācītāja, bet, pateicoties mūsu lektorēm Signei Paulai, Dzintrai Skaldei un viesmācītājiem, mēs spējām nodrošināt svētdienas dievkalpojumu klātienē un Zoomā. Tā centīsimies turpināt arī šogad.

Iedevu jums nelielu ieskatu šim gadam par to, kas pagaidām ir zināms, un gribu iedrošināt un mudināt draudzes cilvēkus lūgt par šo gadu. Lūgsim par draudzi, par sevi, par mieru un taisnīgumu virs zemes, un pāri visam lai notiek Dieva prāts!

Fēlikss Kovaļišins