Ko vēl var izdarīt šajā gadā?

Šonedēļ iedegsim 4. sveci Adventes vainagā un jau 24. decembrī svinēsim Ziemassvētkus – Jēzus dzimšanas dienu. Un tad jau pēc nedēļas sagaidīsim Jauno gadu.

Kāds bija šis gads? Smags, problemātisks, sarežģīts – pandēmija, karš, nacionālais jautājums, strīdi, elektroenerģijas un gāzes tarifu celšana un daudz citu ikdienas problēmu katra cilvēkā dzīvē, par ko neraksta internetā un nestāsta ziņās.

Taču es vēlētos jums kaut ko piedāvāt.

Atrodiet laiku, paņemiet papīra lapu un pildspalvu un klusumā padomājiet kas šajā gadā bijis labs. Uzrakstiet to uz lapas un pēc tam pārlasiet uzrakstīto, momentus – kad bijāt priecīgs, laimīgs, kad kaut kas izdevās, tika atrisināta kāda problēma utt.

Man pārlasot radās prieka sajūta, ka gads nebija tikai melnā nokrāsā, bet tika arī darītas un veiktas lietas, atrisinātas problēmas, tiku iepriecināts vai iepriecināju kādu citu. Tas dod spēku “kustēties” tālāk, atspirdzina garu. Neskatoties uz visām grūtībām, ejot kopā ar Dievu, mēs varam paveikt to, kas šķiet nepaveicams.

Vai atceraties baložu sievu no kinofilmas Viens pats mājās 2, viņas sarunu ar Kevinu – viens labs darbs izdzēš slikto un Ziemassvētkos tas ir dubultā. Dievs redz mūsu sirdis, redz, vai mēs gribam mainīt savu dzīvi, darīt labu. Nepaliksim tikai pie domām par labiem darbiem, bet tos arī darīsim.

Novēlu visiem Priecīgus, mierpilnus, skaistus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Fēlikss Kovaļišins