Aktion Mensch logotips

Konference "Brīvā laika un pieejamības iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" notika 2016.gada 15.aprīlī. Tā tika īstenota ar “Aktion Mensch” finansiālo atbalstu.

Liepājas Diakonijas centrs aicina visus interesentus piedalīties konferencē “Brīvā laika un pieejamības iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”

Konference notiks piektdien, 15. aprīlī, Krusta baznīcā, K. Valdemāra ielā 7, Liepājā. Sākums – plkst. 11.00.

Konferences mērķis:

• pievērst uzmanību galveniem šķēršļiem, kas neļauj cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
 iesaistīties pasākumos sociālā un kultūras jomā

• veidot dialogu starp NVO pārstāvjiem un dažādu nozaru ekspertiem

• kopīgi attīstīt redzējumu, kā uzlabot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iespējas iesaistīties brīvā laika pasākumos

 

Lasīt tālāk...

2016. gada 15. aprīlī notika Liepājas Diakonijas centra rīkota konference “Brīvā laika un pieejamības iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”. Tajā piedalījās pārstāvji no nevalstiskajām organizācijām, sociālās nozares speciālisti un eksperti. Konferences gaitā tika sastādīta un nosūtīta Rezolūcija šādiem adresātiem: Latvijas Republikas Valsts prezidentam, LR Ministru kabinetam, LR Labklājības ministram, LR Finanšu ministrei, LR Kultūras ministrei, LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājai, LR Tiesībsargam, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājam, Nevalstiskām  organizācijām, masu medijiem un Latvijas sabiedrībai. 

Aktion Mensch logotips

Konference "Brīvā laika un pieejamības iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" notika 2016.gada 15.aprīlī. Tā tika īstenota ar “Aktion Mensch” finansiālo atbalstu. Konferences materiāli tiek apkopoti šajā sadaļā. 

Ja ir jautājumi par konferences norisi vai "Aktion Mensch" projektu, lūdzu, sazinieties ar Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.