Latvijas un Vācijas partneru tikšanās 22.05.2018.

Vcj1

2018.gada  24.maijā Rīgā, Latvijas Universitātē, notika Latvijas un Vācijas partneru tikšanās, kurā plānoja un apsprieda organizatoriskos jautājumus,  gatavojoties projekta noslēguma konferencei, kas notiks 27. un 28.novembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Mazajā Aulā.

Plānots, ka konferenci varētu apmeklēt 120 cilvēku –  SEMPRE projekta starptautiskie partneri, kā arī ieinteresētās un atbalsta personas. Latvijas pusi darba grupas tikšanās reizē pārstāvēja partneri no Vidzemes Augstskolas un Liepājas Diakonijas centra. 

Attēlā: Vidzemes Augstskolas, Vācijas un Liepājas Diakonijas centra darba grupa, plānojot SEMPRE projekta noslēguma konferenci. 

Ziņa un foto: K. Krieviņa.

 


Sākot ar 21.11.2015. Liepājas Diakonijas centrs ir uzsācis līdzdarboties kā projekta partneris “Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2014.-2020. gadam” ietvaros notiekošajam projektam “Sociālā spēcināšana reģionos” (SEMPRE). Projekts tiek īstenots Interreg programmas 1. prioritārajā virzienā “Inovācijas spējas” 3. apakšpunkts “netehnoloģiskās inovācijas”.

logotipi1


Publicēja: biedrība “Kristīga Atbalsta Apvienība”.