MERCADILLO NAVIDEÑO

El pasado día nanana de diciembre, preparamos en la iglesia un pequeño mercado navideño.

La idea surgió con nuestro grupo de jóvenes de la asociación, queríamos hacer algo relacionado con la Navidad y se nos ocurrió crear manualidades para un mercado, intentar venderlas y después con el dinero recaudado ir a una organización que trabaja con niños huérfanos y gastar ese dinero en preparar alguna actividad con ellos.

 

De esta forma nos pusimos “manos a la obra” y creamos tarjetas para felicitar la navidad, porta velas de cartulina y adornos decorar el árbol y las ventanas de casa.

Llegó el día y estuvimos preparando las mesas donde el grupo de jóvenes teníamos nuestro propio puesto, pero también había mesas para más gente de la asociación que quería vender cosas para colaborar con la causa.

Preparamos té para la gente que viniera y ambientamos la sala con música navideña.

Empezó a venir gente y a comprar lo que con nuestras propias manos habíamos creado! Nuestra idea estaba funcionando!!

Al finalizar la jornada, recogimos todo y recaudamos el dinero, no fue mucho, pero para un primer intento estuvo bastante bien.

Ahora tenemos que acordar fecha con el director del orfanato, preparar nuestras actividades e ir con muchas ganas de pasar la tarde con esos niños y de poder divertirnos todos juntos!


Deepl mašīntulkojums:

Devītajā decembrī mēs baznīcā sarīkojām nelielu Ziemassvētku tirdziņu.

Ideja radās mūsu apvienības jauniešu grupai, mēs vēlējāmies darīt kaut ko saistībā ar Ziemassvētkiem, un mums radās ideja izveidot amatniecības izstrādājumus tirdziņam, mēģināt tos pārdot un pēc tam ar iegūto naudu doties uz organizāciju, kas strādā ar bērniem bāreņiem, un iztērēt šo naudu, lai kopā ar viņiem sagatavotu kādu pasākumu.

Tā mēs ķērāmies pie darba un radījām Ziemassvētku kartītes, kartona svečturus un rotājumus, ar kuriem rotāt eglīti un mūsu mājas logus.

Pienāca diena, un mēs gatavojām galdus, kur jauniešu grupai bija savs stends, bet bija arī galdi citiem cilvēkiem no biedrības, kuri vēlējās pārdot lietas, lai sadarbotos ar šo mērķi.

Sagatavojām tēju cilvēkiem, kas bija ieradušies, un iekārtojām telpu, kurā skanēja Ziemassvētku mūzika.

Cilvēki sāka nākt un pirkt to, ko paši savām rokām bijām radījuši! Mūsu ideja darbojās!

Dienas beigās mēs visu savācām un iekasējām naudu, tās nebija daudz, bet pirmajam mēģinājumam tas bija diezgan labi.

Tagad mums jāvienojas ar bērnu nama direktoru, jāsarunā datums, jāsagatavo mūsu aktivitātes, un mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim pavadīt pēcpusdienu kopā ar šiem bērniem un kopā jautri pavadīt laiku!