Par ESF projekta atvēršanu LDC 1. martā

Ceturtdien, 2012. gada 1. martā Liepājā, Diakonijas konferenču zālē, notika Eiropas Sociālā fonda projekta “Sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana Liepājas Diakonijas centrā.” atvēršanas pasākums. Pēc īsa muzikāla ievada, to atklāja šī centra vadītājs Mārtiņš Urdze. Viņš pastāstīja, ka projekta mērķis ir turpināt  Liepājas Diakonijas uzsākto darbu, kas iepriekš realizēts ar dažādu citu projektu starpniecību, un dalījās nākotnes redzējumā, kā, pēc viņa domām, tas varētu attīstīties arī pēc šī, ESF projekta, noslēguma.

Pasākuma turpinājumā klātesošos projekta dalībniekus, reģionālo mediju pārstāvjus un citus interesentus uzrunāja tā autore. Ar prieku A. Saldovere paziņoja, ka visi sagatavošanas darbi ir paveikti līdz tā atklāšanas dienai un iepazīstināja auditoriju ar projekta darbiniekiem: Madaru Lapsu (sociālā darbiniece), Indru Frišenbrūderi (sociālā aprūpētāja), Ingu Auderi (Diakonijas centra tīmekļa vietnes www.kalpot.lv redaktore), Dainu Kaufeldi un Līgu Merginu (pasniedzējas).

Liepājas Domes Sociālā dienesta vadītāja Iveta Pūķe pastāstīja, ka Liepājas Sociālā dienesta dalība šajā projektā tuvojas noslēgumam, aicināja arī vīriešu kārtas pārstāvjus izvēlēties sev piemērotas nodarbes šajā programmā un vēlēja visiem radošu veiksmi un labus panākumus.

Pasākums arī noslēdzās ar muzikālu sniegumu čellistes Martas Rozentāles izpildījumā, pēc kura klātesošie tika aicināti pie tējas galda.

Vēl par pasākumu sk. “TV Kurzeme” sagatavotajā sižetā šeit un sekojošā rakstā – “Plāno izveidot divus jaunus dienas aprūpes centrus” – www.liepajniekiem.lv.