Par konferenci “Stiprinot sadarbību” 27.04.2017. Priekulē

pasakums Priekule 2017.gada 27.aprīlī SEMPRE projekta ietvaros Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē notika kārtējā konference “Stiprinot sadarbību”. 

 

Pēc dalībnieku reģistrēšanās un rīta kafijas, konferenci atklāja Priekules novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Mārīte Gertnere. Ievadu SEMPRE projektā sniedza Liepājas Diakonijas centra vadītājs Mārtiņš Urdze. Sekoja īss ieskats Latvijas Universitātes SEMPRE projekta pētījumā.

 

Labās prakses piemērus sniedza Liepājas Reimatiķu biedrība, Liepājas Neredzīgo biedrība, Liepājas Diakonijas centra “Domino” projekts un Dace Vanaga no Priekules atbalsta grupas. Tika prezentēts arī Anglijas mazpilsētas piemērs.

 

Muzikālu sveicienu dalībnieku atslodzei sniedza Reinis Isakovs. Pēc pusdienām sekoja informācija par mikroprojektu. “Stiprinot sadarbību” aktīvisti dalījās pieredzē par konferencēm Rucavā un Grobiņā. Grupu diskusijām par tēmu: ko darīt, lai uzlabotu savu dzīvi? sekoja darba prezentācijas. Pēc kafijas pauzes diskusijās tika pieņemts kopīgs lēmums par turpmāko darbību, t.sk., mikroprojektu Priekulē, un pasākums noslēdzās.

 

Konferences laikā bija apskatāmi arī rokdarbu izstāde-tirdziņš, Liepājas Diakonijas centra izstāde par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī iespēja piedalīties un saņemt konsultācijas tapošanas darbnīcā.

 

Konferenci rīkoja Liepājas Diakonijas centrs sadarbībā ar Priekules novada pašvaldības Sociālo dienestu. Dienas kārtību sk. te> ; bilžu galeriju no konferences te>

 

Sagatavoja Inga Audere, biedrība “Krīstīga Atbalsta Apvienība”.

 


Sākot ar 21.11.2015. Liepājas Diakonijas centrs ir uzsācis līdzdarboties kā projekta partneris “Interreg Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas 2014.-2020. gadam” ietvaros notiekošajam projektam “Sociālā spēcināšana reģionos” (SEMPRE). Projekts tiek īstenots Interreg programmas 1. prioritārajā virzienā “Inovācijas spējas” 3. apakšpunkts “netehnoloģiskās inovācijas”.

logotipi1