Par Pirmslieldienu tirdziņu aprīlī

2022. gada 5. un 6. aprīlī Liepājas Diakonijas centrā (LDC) notika “Pirmslieldienu tirdziņš”. Tajā par ziedojumiem varēja iegādāties noderīgas lietas, ko darinājuši cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Adījumus, tamborējumus, šūtas un austas somas, rotaļlietas un greznumlietas, pērlīšu rotaslietas, Lieldienu dekorus, sveces, virtuves piederumus no koka, māla, kā arī pašceptus kārumus. Pērļotāja Annika pastāstīja, ka gājis labi, tikai šādiem pasākumiem vienmēr der vairāk reklāmas.

tirdz1

Savulaik arī dalība tirdziņos TN “Kurzeme” apliecināja, ka LDC “Domino tirdziņa” piedāvātās lietas ir pieprasītas.

Ar pērļošanu Annika (attēlā) nodarbojas jau sen, tā ir viņas sirdslieta. Latvijai veltītu rokassprādzi darinājusi gan pircējiem, gan sev, lai uzliktu valsts svētkos. Viņas rokassprādžu klāstā ir arī veltījums Ukrainai, tās karoga krāsās.

“Pirmslieldienu tirdziņa” ziedojumi tiks izlietoti pirmās nepieciešamības medicīnas preču iegādei kādai ļoti trūcīgai sievietei ar invaliditāti no Veco ļaužu mājas Liepājā.

Skaistos darinājumus arī turpmāk iespējams iegādāties “Domino tirdziņā”, F.Brīvzemnieka ielā 54, Liepājā, iepriekš piezvanot pa tālruni 634-26707. 

tirdz2
tirdz3
tirdz4