Par projektu

No aprīļa mēneša Liepājas Diakonijas centrā norisinās projekts “Talantu darbnīca 2019”. Tas notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas ietvaros. Līdzīgi kā pagājušajā gadā Diakonijas centrā notiek dažādas apmācības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām: kokapstrāde, keramika, sveču liešana, ziepju gatavošana, lietišķās mākslas rokdarbi, rotaļlietu šūšana, mozaīku veidošana, floristika, datorapmācības, zīmēšana un mākslas terapija. Karostā, Lazaretes ielā 7, kur izvietotas stelles, notiek aušanas nodarbības. Šajā gadā jaunums ir ārstnieciskā vingrošana, kuru pasniedz profesionāla fizioterapeite. 

Ir gandarījums par to, ka nodarbību vadīšanai ir izdevies piesaistīt profesionālus pasniedzējus un arī vadītājus ar daudzu gadu pieredzi savā jomā: Liepājas Universitātes mācībspēkus; Latvijas Amatniecības kameras meistarus; vadītājus, kam bijusi pieredze ārzemēs, piemēram, Argentīnā.

Dažādo rokdarbu apmācību nodarbības ir iespēja cilvēkiem ar īpašām vajadzībām izvēlēties sev piemērotāko un interesantāko. Tā ir arī iespēja socializēties, iekļauties grupā, komunicēt ar cilvēkiem, justies noderīgam un piederīgam, gūt gandarījumu par paveikto, atklāt sevī jaunus talantus, iemācīties jaunas prasmes un iemaņas.

Ar Liepājas pilsētas Domes atbalstu ir iespēja samaksāt pasniedzējiem par nodarbību vadīšanu. Rokdarbu materiālu iegādei Liepājas Diakonijas centrs meklē iespējas piesaistīt mērķziedojumus.

Lai iesaistītos nodarbībās, jāpiesakās Liepājas Diakonijas centrā pie Zigrīdas Ābeles, tālr. 63426707.