Pateicība draugiem par atbalstu lifta-pacēlāja iegādei

Lifta-pacēlāja atklāšana

Diakonijas centrā lifts tika atklāts 2010. gada 24. augustā svinīgā pasākumā, kurā piedalījās Baronese fon Tīzenhauzena no Vācijas un citi viesi. 

Liepājas Diakonijas centrs saka lielu paldies visiem ziedotājiem par atbalstu lifta-pacēlāja iegādei:

– Dr. Verēna fon Veimane (Dr. Verena von Weymann) palīdzēja nodibināt kontaktu ar Rotari klubu Remāgen-Sincig (Remagen-Sinzig) un tās prezidentu V. Glaubi (Wolfgang Glaube). Rotari klubs Remagen-Sinzig ziedoja 8.000 EUR.

– Fon Ropa (von der Ropp) ģimenes nodibinājums un barons Goecs Fridrihs fon Rops (Goetz Friedrich Baron von der Ropp) ziedoja 3.000 EUR.

– Pateicoties māc. Redigera fon Šrēdera (Ruediger v. Schroeder) starpniecībai, biedrība “Bērni par labāku pasauli” (“Children for a better world”) ziedoja 2.000 EUR.

– Latviešu ev. diakonijas biedrība (Lettischer Evangelischer Diakonieverein) ziedoja 500 EUR.

– Biedrība “Tilts uz ārpusi” (“Bruecke nach Aussen”) ar tās priekšsēdētaju Kurtu Pfanereru (Kurt Pfannerer) atbalstīja nepieciešamos sagatavošanas darbus ar 5.000 EUR.

Atgādinām, ka lifts tika atklāts Diakonijas centrā, Fr. Brīvzemnieka ielā 54, Liepājā š.g. 24. augustā svinīgā pasākumā, kurā piedalījās Baronese fon Tīzenhauzena no Vācijas un daudzi citi viesi, t.sk. Liepājas sociālā dienesta vadītāja Iveta Pūķe, preses pārstāvji u.c.

Pasākumā mācītājs Mārtiņš Urdze aicināja klātesošos vienoties kopējā lūgšanā.

Baronese fon Tīzenhauzena uzstājās ar pateicības runu. Viņa svinīgi pārgrieza lentu pie ieejas liftā.

Atklāšana

 

Atklāšana

Pēc lifta izmēģināšanas, cilvēki ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos, kā arī viesi pulcējās Diakonijas centra otrajā stāvā, kur notika sadraudzība.

Atklāšana

Kā noskaidroja preses pārstāvji, pasākumā klātesošie cilvēki ratiņkrēslos līdz šim tik pat kā nav bijuši Diakonijas centra otrajā stāvā, jo viņiem nebija iespējas šeit nokļūt.

Atklāšana

Krusta draudzes locekle Inese no Diakonijas centra pasniedza baronesei fon Tīzenhauzenai un citiem viesiem dāvanas – krāšņus suvenīru maisiņus ar skaistu saturu – dekoratīvām svecītēm, kurus izgatavojuši cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Atklāšana

Vēl par lifta atklāšanas pasākumu iespējams uzzināt laikraksta “Kurzemes Vārds” 25. augusta numura 3. lpp. D. Meisteres rakstā “Pacēlājs, kas rada jaunas iespējas” (raksta elektroniskajai versijai piekļūt var tikai “Kurzemes Vārds” mājas lapā reģistrēti lietotāji), vai noskatīties TV Kurzeme uzņemto sižetu: www.liepajniekiem.lv