primera visita!

Desde el día 27 de Octubre hasta el 1 de Noviembre recibí la visita de mis primas Silvia y María. 

Fueron unos días geniales, viajamos, nos divertimos y disfrutamos al máximo de cada momento!

Su viaje fue largo: desde Madrid hasta Helsinki, aterrizaron en Riga y después en minibus hasta Liepaja..pero mereció la pena!

El viernes día 28, pudimos formar parte de la fiesta organizada para dar las gracias a los agricultores que habían donado vegetales para la fiesta de la manzana; fue muy gracioso porque comparábamos las diferencias entre España y Letonia a la hora de hacer una reunión de ese tipo,la comida,el clima,la comida y bebida típica…todos estaban muy interesados en conocer cosas nuevas de nuestro país.

 

Por la noche estuvimos celebrando el 20 cumpleaños de mi compañero; felicidades Eike!! Sé que ha sido un día especial para ti, y espero que te haya gustado nuestra sorpresa de llenar la casa de globos.

 

El sábado marchamos para Riga. Recorrimos todos los puntos marcados en el mapa, estábamos cansadas de tanto andar, pero mereció la pena, fue una ciudad que nos gustó mucho, el ambiente de la calle, las estructuras de los edificios, los parques…

 

Estuvimos con Juan, un voluntario español que nos hizo de guía y nos enseñó otros lugares que no aparecen en las guías. Con él pudimos disfrutar de una buena conversación en español acompañados de una cerveza 

 

El lunes fuimos a Kuldiga, un pueblo con un encanto especial. El paisaje era inmejorable, todas las zonas verdes llenas de hojas de los árboles en tonos amarillos y marrones, no pudo faltar nuestra visita a la catarata más larga de toda Europa, nos dejó con la boca abierta!

 

Al volver a Liepaja, estuvimos paseando por el centro y cómo no, visita obligada a las tiendas de segunda mano! XD

 

Ellas se marcharon el martes por la mañana, cansadas de haber hecho tantas cosas en tan poco tiempo, pero muy contentas!

 

Muchas gracias chicas por la visita! me habéis recargado las pilas!

 

y como se que os ha gustado.. os espero de nuevo para el verano! 


Deepl mašīntulkojums:

No 27. oktobra līdz 1. novembrim mani apmeklēja māsīcas Silvija un Marija.

Tās bija lieliskas dienas, mēs ceļojām, izklaidējāmies un izbaudījām katru mirkli pilnībā!

Viņu ceļojums bija garš: no Madrides līdz Helsinkiem, viņi piezemējās Rīgā un tad ar mikroautobusu nokļuva Liepājā… bet tas bija tā vērts!

Piektdien, 28. aprīlī, varējām piedalīties ballītē, kas tika rīkota, lai pateiktos lauksaimniekiem, kuri bija ziedojuši dārzeņus ābolu svētkiem; bija ļoti jautri, jo salīdzinājām Spānijas un Latvijas atšķirības, kad nākas rīkot šāda veida tikšanos, ēdienus, klimatu, tipiskos ēdienus un dzērienus… visiem bija ļoti interesanti uzzināt jaunas lietas par mūsu valsti.

Vakarā svinējām mana partnera 20. dzimšanas dienu; apsveicu Eiku! Es zinu, ka šī diena tev bija īpaša, un es ceru, ka tev patika mūsu pārsteigums, piepildot māju ar baloniem.

Sestdien mēs devāmies uz Rīgu. Mēs izgājām cauri visiem kartē atzīmētajiem punktiem, bijām noguruši no tik daudz staigāšanas, bet tas bija tā vērts, tā bija pilsēta, kas mums ļoti patika, ielu atmosfēra, ēku struktūra, parki…..

Mēs bijām kopā ar spāņu brīvprātīgo Huanu, kurš bija mūsu gids un parādīja mums citas vietas, kas nav iekļautas ceļvežos. Kopā ar viņu mēs varējām izbaudīt labu sarunu spāņu valodā pie alus.

Pirmdien devāmies uz Kuldīgu, ciematu ar īpašu šarmu. Ainava bija nepārspējama, visas zaļās platības pilnas ar koku lapām dzeltenos un brūnos toņos, mēs nevarējām izlaist garākā ūdenskrituma Eiropā apmeklējumu, tas mūs atstāja ar atvērtu muti!

Kad atgriezāmies Liepājā, pastaigājāmies pa centru un, protams, mums bija jāapmeklē second hand veikali! XD

Izbraucām otrdienas rītā, noguruši, jo tik īsā laikā bijām paveikuši tik daudz lietu, bet ļoti laimīgi!

Liels paldies, meitenes, par viesošanos! jūs esat uzlādējušas manas baterijas!

un, tā kā es zinu, ka jums patika… es ceru, ka vasarā atkal tiksimies!