Projekta noslēguma pasākums

IMG_0799

 

Projekta noslēguma pasākums 18.jūnijā Lazaretes ielā 7, Liepājā, pulcēja visus tā dalībniekus un citus interesentus. Apmeklētājus priecēja radošo darbu izstāde, kas pa šo laiku kļuvusi vēl krāšņāka un bagātāka. Sirsnīgā uzrunā klātesošos sveica projekta idejas autore Aija Saldovere. Viņa atgādināja tā prioritātes, atzinīgi novērtējot rezultātus. Pārdomās dalījās projekta vadītājs Mārtiņš Urdze. Tika izsniegtas apliecības dalībniekiem, pateicības – pasniedzējiem un citiem aktīvistiem. Notika koncerts un sadraudzības mielasts.

  

IMG_0771

IMG_0797

 

Vispirms sirsnīgā uzrunā klātesošos sveica projekta idejas autore Aija Saldovere. Viņa atgādināja projekta prioritātes, atzinīgi novērtējot rezultātus. Kopā apmācībās ņēma dalību 101 cilvēks. Līdztekus dažādās jomās apgūstamajām prasmēm, notika arī citas paredzētās aktivitātes – ārstnieciskā vingrošana, masāžas, dalībnieku pārvadāšana uz nodarbību vietu un mājās, kā arī ēdināšana ar siltajām pusdienām. Liepājas Diakonjas centrs, Mārtiņa Urdzes vadībā, kas šo darbu kopā ar projekta koordinētāju Andru Dālderi nodrošināja, labi tika galā ar visiem pienākumiem arī sarežģītākās situācijās, jo projekts tika rakstīts ar mērķi, lai interesenti labi pavadītu laiku, iemācītos ko jaunu un tiktu pie pašu darinājumiem.

 

Pēc pateicības vārdiem A. Saldovere aicināja dalīties pārdomās M. Urdzi, kurš atsaucoties uz Bībeles lasījumu, atgādināja, cik svarīgi ir censties saskatīt, ka viss notiek uz labu un izmantot iespējas pateikties Dievam un cilvēkiem, kuri par mums rūpējas un gādā. Tad dzīve iegūst pavisam citu vērtību, citu kvalitāti. No Liepājas Daikonjas centra projekta vadību apsveica Anita Rupeika, kurai pievienojās arī citi sveicēji.

 

IMG_0806

 

Tika izsniegtas apliecības dalībniekiem, pateicības pasniedzējiem un pārējiem aktīvistiem. Pēc pasākuma svinīgās daļas sekoja muzikāls sveiciens Jolantas un Tāļa izpildījumā un notika sadraudzības mielasts.

 

Foto: Mārtiņš Urdze. 

Publicēts 28. 06. 2013.

 

 

 

attls1

 

Sākot ar 01. 01. 2012. Liepājas Diakonijas centrs bija uzsācis Eiropas Sociālā fonda projektu “Sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana Liepājas Diakonijas centrā.” (Nr.1DP/1.4.1.2.4/11/APIA/NVA/138). Projekts tika īstenots darbības programmas “Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.4.1.2.4. apakšaktivitātes „Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos” otrās kārtas ietvaros.