Sveču liešana

Ātri redzams rezultāts 

Projektā jau apmācītas vairākas sveču liešanas grupas, kurās bija gan iesācēji, gan daļa no tiem, kas šīs iemaņas sāka apgūt iepriekšējo [Eiropas Sociālā fonda projektu “Sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana Liepājas Diakonijas centrā.” 02.01.2012.-30.06.2013.] nodarbību ietvaros. Interese ir liela. Cilvēkiem ļoti patīk, ka ātri ir redzams veikuma rezultāts, kas nereti sagādā daudz pārsteigumu. No radošās domas līdz gala rezultātam ir salīdzinoši īss ceļš. 

Apmācību programma neatšķiras no iepriekšējās. Tā kā dalībnieku skaits vienā grupā šoreiz paredzēts mazāks – līdz pieciem cilvēkiem, ir ērti strādāt. Līdz ar to nodarbībās ir iespējas paveikt vēl vairāk, pavariēt. Cenšos pielāgoties dalībnieku interesēm, cik programma to pieļauj. Un radoši pieaugu arī pati. 

Iepriekšējo grupu dalībnieki, kas turpina mācīties, sveces lej arī mājās, pamatā- dāvanām. Pateicoties materiālu lielai pieejamībai, ir iespējas eksperimentēt. 

Sveču liešanu var apgūt plašs cilvēku loks. Šeit to dara gan cilvēki ratiņkrēslos, gan ar garīgās attīstības traucējumiem un citi. Piedalījās arī brīvprātīgie no Igaunijas un Spānijas.

Pasniedzēja Indra Grūdupa