Ziemsvētku pasākums 2019

Grupu p

 

Ziemsvētku pasākums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (Cīv) Liepājas Diakonijas centrā notiek reizi gadā, jau kādus desmit gadus pēc kārtas. To apmeklē cilvēki ar visa veida invaliditāti. Ja nevar ierasties, tiek atvesti. 

Sponsori paši piedāvā produktus. Galdu klāj Zigrīda Ābele ar atbalstītājām. Svinības apmeklē daudzi, bet Liepājas Krusta baznīcas mazajā zālē vietas ir 50 cilvēkiem, tāpēc pasākumi notiek divos datumos. 2019.gadā – 17. un 19. decembrī. 

Tā kā Cīv pasākumi ārpus mājām nesanāk pārāk bieži, viņi ir ļoti iepriecināti par iespēju piedalīties. Katru gadu spēlē dzīvā mūzika, var padejot. Šogad muzicēja V. Ernsons. 17.decembrī dziedāja arī Krusta draudzes ansambļa vadītāja Megija Krieviņa kopā ar piecām atbalsta grupas dalībniecēm. 

Mācītājs Mārtiņš Urdze piedalījās abos pasākumos. Sākumā viņš sveica klātesošos ar Dieva vārda lasījumu. Pēc tam, kā ik reiz, mācītājs uzklausīja visus, kuri vēlas ar viņu aprunāties. Par dalībniekiem iejūtīgi rūpējās arī draudzes priekšniece Karīna Krieviņa.

 

Atsauksmēs dalījās Z.Ābele