Fotoattēls9307  /Foto: K. Krieviņa/

Biedrības "Liepājas Diakonijas centrs" (UR reģ. 05.06.2006.) valdes priekšēdētājs Mārtiņš Urdze (no 23.04.2021. mūžībā) uzskatīja:

"Jebkurā sabiedrībā vienmēr sastopami cilvēki, kas ir slimi vai kam grūti pašiem tikt galā ar materiālām problēmām, tāpēc vajadzīgi palīgi. Protams, būtu lieliski, ja valsts ekonomika un sociālās palīdzības sistēma tiktu sakārtotas tā, lai labi dzīvotu visi. Taču tā ir utopija. Tas nenozīmē, ka klusējot jāpiekrīt vienaldzībai, netaisnībai un cietsirdībai. Diakonijas centrs cenšas reaģēt ne tikai uz īslaicīgiem izaicinājumiem - kā dažādas krīzes, bet turpina attīstīt savu darbību, lai palīdzība būtu pārdomāta, ar skaidriem mērķiem."

Pielikums:
Download this file (LDC_buklets.pdf)LDC_buklets.pdf

Liepājas Diakonijā no 2009.gada darbojas Dienas aprūpes centrs. Tā ietvaros notiek radošas nodarbības, t.sk, Talantu darbnīcā, ekskursijas, apmācības un konsultācijas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Par LDC projektiem TE 

Pie Zigrīdas Ābeles,  tālr. 27762182 (pilna kontaktinformācija zem 'Lasīt tālāk'), var interesēties ikviens, kam nepieciešamas konsultācijas sociālajos un citos jautājumos saistībā ar invaliditāti. 

Lasīt tālāk...

Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulkst. 11.00-14.00 trūcīgie un maznodrošinātie Liepājas pilsētas un apkaimes iedzīvotāji te par ziedojumiem var saņemt apģērbu un citas vajadzīgas lietas. 

 

! Vēršam uzmanību, ka viena persona var saņemt šo palīdzību ne biežāk kā reizi mēnesī. 

 

 

 

Lasīt tālāk...

"Domino tirdziņā", Fr. Brīvzemnieka 54, Liepājā, var iegādāties izstrādājumus, ko darinājuši cilvēki ar īpašām vajadzībām un citas LDC mērķgrupas. Tirdziņš atvērts darba dienās no plkst. 11.00 - 15.00. 

Diakonijas centrā katru ceturtdienu no plkst. 16.00 darbojas arī pakalpojumu un nevajadzīgo mantu apmaiņa. Apmaiņas darbu vada Velta Maļika. Anketu varat izdrukāt, aizpildīt un iesniegt LDC vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 

 

Liepājas Krusta draudzē un Diakonijas centrā regulāri tiek rīkotas dažādas konferences, kuru materiālus apkopojam un publicējam šīs tīmekļa vietnes sadaļā

Konferences un semināri

Pieejams ir plašs konferenču materiālu klāsts: "Invalīdu nodarbinātības veicināšana", "Iespējas uzlabot dzīves vietas situāciju pieaugušiem cilvēkiem ar speciālām vajadzībām" un citi.

Liepājas Diakonijas centrs pastāvīgi piedalās dažādu projektu īstenošanā (sk. vietnes kalpot.lv atbilstošajās sadaļās) arī ar citu organizāciju atbalstu.

Lai interesentiem katrā laikā būtu pieejamas ziņas par LDC projektu norisi, kas pēc to noslēguma parasti nebeidzas, bet turpinās citās aktivitātēs un brīvprātīgās ierosmēs, informāciju par realizētajiem projektiem apkopojam sekojošā sadaļā>